הצוות שלנו

בשילובים אנו מאמינים כי חשוב שאנשי הצוות, יהיו בעלי מיומנויות שונות וכלים שיוכלו לענות למגוון גילאים וצרכים.

כלל המטפלים אצלנו במרכז הינם מטפלים בעלי ניסיון רב שנים

בעת הפניה למרכז נעשית התאמה בין סוג הטיפול, המטפל עצמו ואופן הטיפול כך שכל אחד ירגיש כי קיבל את המענה המדוייק ביותר עבורו 

שירי לוטן מסיקה A.D.T.R   M.A
מנהלת

דוקטורנטית בתוכנית לפסיכולוגיה קלינית. עובדת כמנהלת קליניקה פרטית ופרילנסרית בבית-חולים שלוותה. מתמחה בטיפול בתנועה ופסיכותראפיה. בעלת תואר שני באומנות יוצרת, והתמחות בטיפול בתנועה. רכשה את השכלתה וניסיונה בארה"ב במסגרות רפואיות מהידועות בעולם. בעלת ניסיון רב בטיפול קבוצתי ופרטני לילדים, נוער ומבוגרים. מתמחה באבחון רגשי-התפתחותי וגיבוש מטרות טיפוליות תואמות. חברה בארגונים מקצועיים בארץ וארה"ב. בעלת שליטה מלאה באנגלית כתובה ומדוברת.

ענבל קליין ביידר
פסיכולוגית

פסיכודרמטיסטית מוסמכת (M.A מטעם לסלי קולג') ופסיכולוגית (M.A מטעם המכללה האקדמית ת"א -יפו). עובדת במרפאה פסיכיאטרית לילדים ונוער. בעלת נסיון רב שנים כמטפלת במסגרות בריאות הנפש לצד מסגרות טיפוליות בקהילה.

ליסה גולן M.A.B.E.D

מורה להוראה מתקנת בעלת תואר M.A בחינוך מיוחד. מורה מקצועית עם שנים של ניסיון במסגרות חינוכיות פרטיות וציבוריות. מתמחה בהוראה לפרטיים וקבוצות למידה. חברה בארגון המורים. 

מורה להוראה מתקנת
דר' יחיאלה כרמון דותן
פסיכולוגית קלינית בכירה

פסיכולוגית קלינית מומחית, מדריכה מוסמכת בתחום פסיכותרפיה ובתחום האבחון.
עבדתי עם הגיל הרך וגילאי בי"ס יסודי, וב-32 שנים האחרונות אני עובדת בסקטור הציבורי כפסיכולוגית אחראית במחלקת יום בבי"ח שלוותה - שירותי בריאות כללית.
במהלך השנים הללו צברתי ידע תאורטי-מקצועי וניסיון רב בטיפולים פרטניים וקבוצתיים עם מטופלי, מטווח הגיל הרך ועד לגיל המבוגר, כולל הדרכת הורים וטיפול זוגי ומשפחתי.
יש לי ניסיון רב, הן בעבודה פרטנית והן בעבודה קבוצתית, עם אנשים שסובלים מהפרעות אישיות וגם ממחלות שונות של הנפש [כגון פסיכוזות, סכיזופרניות, הפרעות של חרדה ושל מצב הרוח] ועם בני משפחותיהם. 
מדריכה קלינית ומרכזת את מערך ההדרכה המחלקתית לאנשי מקצוע מהתחומים השונים [פסיכולוגים, פסיכיאטרים, מטפלים במקצועות ההבעה והיצירה].
מדריכה אבחונית למומחים, למתמחים ולסטודנטים בפסיכולוגיה קלינית.
מטפלת בגישה פסיכו דינמית בשילוב עם גישות נוספות כמו :CBT.

טניה זיגמן M.A
מטפלת במוזיקה
אילה לוטן
מרפאה בעיסוק

בוגרת תואר ראשון בריפוי בעיסוק בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה והטכניון משנת 1997.
מטפלת בילדים עם איחורים התפתחותיים, לקויי למידה, קשיים בכתיבה, לקויות במוטוריקה עדינה וגסה.
בעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות.

תומר פרנק
פסיכולוג קליני מומחה בטיפול במבוגרים ונוער

פסיכולוג קליני מומחה, מטפל במבוגרים ונוער בגישה פסיכודינמית בשילוב גישות נוספות בהתאם לצרכי המטופל.

תומר מטפל בעל ניסיון רב מקבל מטופלים בקליניקה פרטית בתל אביב ובאבן יהודה.

עוסק בייעוץ אישי וארגוני למנהלים וארגונים בתהליכי צמיחה ושינוי.

עירית בר און רבי M.S.W
מטפלת משפחתית וזוגית

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לטיפול משפחתי.

עובדת מעל ל 10 שנים בשירות הציבור כמרכזת תחנה לטיפול במשפחה ובעלת ניסיון רב בטיפול במשפחות, זוגות ויחידים. 

עירית מומחית CBT ומטפלת בשיטת "אימגו".

בטיפול "אימגו" בני הזוג לומדים להפוך תסכול לבקשה, ובכך להביא לקשב אחר של בן הזוג כלפיהם. טיפול "אימגו" מאמן את בני הזוג להגיע למחוזות שמעבר ל"מאבקי הכוח"- להתכווננות שיוצרת תשתית לקשר בטוח ואוהב. טיפול "אימגו" בצורה שונה וייחודית ממיר את ה"מאבק" לכוח חיובי הדוחף ומוביל לשינוי, בדרך לחיים מספקים ומאושרים.

מיר דרדיק M.A
מטפלת בתנועה

עובדת בבי"ח לבריאות הנפש "שער מנשה", שנה חמישית, כמטפלת בתנועה הכוללת הנחיית קבוצות טיפוליות במחלקות שונות, טיפולים פרטניים בעלי ראייה מערכתית, עריכת מחקר במחלקה השיקומית.
עבדה בבית ספר לילדים בעלי הפרעות נפשיות. התמחות בבית ספר למתבגרים בעלי הפרעות נפשיות- נוער בסיכון. כיום עובדת גם בקופת חולים לאומית כמטפלת בתנועה עם ילדים ומתבגרים.
ניסיון רב ביצירת קשר אמפטי ויצירת אמון, הבנת תהליכים טיפוליים, יכולת ליווי ילדים ומתבגרים בתקופות משבר ושינוי.
"כתרפיסטית בהבעה ויצירה בתחום התנועה אני מאמינה שאקט היצירה טומן בחובו ריפוי. אני נוכחת באלמנטים תרפויטים אלה בקבוצות התנועה אותן אני מנחה, ועדה לתהליך בו היצירה מאפשרת למטופלים להגיע למקום של חיבור עצמי, אותנטיות וספונטניות".

דרורה איזיקיאל M.A
ביביליותרפיסטית

בוגרת המסלול להכשרת מטפלים בהבעה ויצירה במכללת סמינר הקיבוצים. בוגרת הכשרת מטפלים להדרכת הורים על פי עקרונות הסמכות החדשה.

לומדת פסיכותרפיה פסיכואנליטית במרכז וויניקוט. ניסיון בטיפולים פרטניים וקבוצתיים בילדים ונוער המלווים בהדרכת הורים. 

ביבליותרפיה, הינה גישה טיפולית העושה שימוש בטקסט כמרחב לדיאלוג טיפולי. המפגש עם יצירה כתובה, נצפית או מסופרת מאפשרת גישה עקיפה ובלתי מאיימת אל העולם הפנימי ואל המרחב הבינאישי.

דברת דגן M.A
מטפלת בתנועה

מטפלת מוסמכת בתנועה, בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה.

עובדת זו השנה הרביעית במחלקה פסיכיאטרית בבית חולים שלוותה, טיפולים פרטניים וקבוצות.

בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים; שנתיים באלו"ט עם ילדים על הקשת האוטיסטית, בטיפולים פרטניים, קבוצתיים, דיאדיים והדרכת הורים.
בעבר מורה ליוגה עם התמחות מיוחדת ביוגה לילדים. 

טיפול בתנועה לילדים מבוסס על עולם התוכן של הילד ומשלב משחק, תנועה, שיחה, משחקי דמיון ודרמה, אביזרים שונים ומוסיקה. בעזרת אמצעים אלו, מאפשר הטיפול דרכים נוספות שאינן ורבליות, לביטוי עצמי ויצירת קשר ותקשורת בין אישית.  התקשורת הבין אישית התנועתית אצל ילדים מפותחת. הם מתקשרים עם סביבתם באמצעות תנועה ומשחקים דמיוניים ולכן רבים מהילדים מוצאים עניין והנאה בטיפול בתנועה.

עינת חסון פורר M.A
מטפלת באומנות
שרון קפלן
מטפלת באומנות 
יעל רוזנטל
מנהלת אדמיניסטרטיבית של המרכז